Оновлення 1.18 (../05/2025)
В оновлення увійшли наступні зміни:
1. Новий функціонал
- Додано можливість експорту графіку роботи у форматі .xlsx в реєстрі "Графік роботи пунктів".
-
Додано можливість експорту наявних товарів у форматі .xlsx в реєстрі "Товари на складі".
-
Додано можливість експорту наявних накладних у форматі .xlsx в реєстрі "Рух товарів".
Кожна накладна експортується індивідуально, незалежно від її типу. - Реалізовано функціонал інвентаризації ТМЦ та інтегровано в реєстр «Складський облік».
Функціонал надає можливість ефективно контролювати залишки товарно-матеріальних цінностей на складах та коригувати дані в Системі:-
Можна створювати інвентаризаційні відомості, де відображаються актуальні залишки ТМЦ на складах згідно з даними Системи;
-
У разі розбіжностей між обліковими та фактичними залишками, Cистема автоматично створює коригувальні відомості, що дозволяє коригувати кількість товарів на складах;
- Протерміновані товари підсвічуються червоним кольором в інвентаризаційних відомостях і блокуються для редагування. Вони відображаються лише для ознайомлення.
Інструкція з використання функціоналу інвентаризації ТМЦ доступна за посиланням.
Там ви знайдете детальні кроки по роботі з функціоналом, а також інші корисні рекомендації.
-
- У реєстрі «Рух товарів» реалізовано новий тип руху товарів «Списання» для більш точного обліку товарів, що більше не знаходяться на складі.
Дозволяє коректно зафіксувати операції списання товарів із складу;
-
Після присвоєння статусу «Виконано» для запису про списання товарів, ці товари автоматично вилучаються з реєстру «Товари на складі».
-
Це дозволяє реєстру «Товари на складі» містити лише актуальну інформацію про наявні товари, тим самим забезпечуючи точний облік на складі.
-
Списані одиниці товару відображаються як окремий рух у реєстрі «Рух товарів» з відповідним статусом списання. Це дозволяє зберігати історію та забезпечує точність звітності щодо списаних товарів.
-
- У реєстрі «Щоденні відомості» для документаторів було додано функціонал, що дозволяє здійснювати додавання та редагування номенклатур.
Документатори можуть додавати та редагувати номенклатури у послугах, якщо відомість має статус «Відкрита».
- Для зручності користувачів, у кожному записі послуги додано функціональну кнопку «+».
Натискання цієї кнопки дозволяє додавати необхідні ТМЦ до послуг без складних маніпуляцій. - Замість того, щоб видаляти всю послугу та створювати її заново, тепер можна видаляти всю колонку ТМЦ для конкретної послуги без необхідності повторного заповнення інших даних.
7. У реєстрі «Клієнти профілактики» було додано ID клієнта.
2. Усунено помилки у системі
- Виправлено фільтрацію номенклатури при створенні руху товару типу «Переміщення».
Тепер у спадному списку при додаванні ТМЦ відображаються тільки позиції, фактично наявні на складі, а не всі ТМЦ із системи.