Skip to main content

Оновлення 1.0.7 (../11/2023)

В оновлення увійшли наступні зміни:

1. Доопрацьовано звіт про оплачувані послуги

В звіт про оплачувані послуги додано рядок «Місце роботи». Окремий рядок для кожного Місця роботи (з зустрічі) в ПК. Місце роботи відображається повторно в наступному ПК.

2. Реалізовано обмеження переліку доступних послуг в зустрічі 

В попап-формі «Налаштування послуг» в групі «Лімити надання послуги» додано чекбокс «Приховувати послуги понад ліміт» та в групі «Умови оплачуваності і перевірки» додано чекбокс «Приховувати неоплачувані послуги».

Якщо для послуги стоїть відмітка «Приховувати послуги понад ліміт», тоді при створені зустрічі не буде відображатись послуга, якщо спрацьовує перевірка на ліміт надання послуг. І якщо для послуги стоїть відмітка «Приховувати неоплачувані послуги», тоді при створені зустрічі не буде відображатись послуга, якщо спрацьовує перевірка на не оплачуваність послуги. Такі послуги не будуть відображатись на WEB та у мобільному додатку.

3. Внесені зміни в фільтр завдань консультантів 

При створені зустрічі послуги відображаються згідно обраного регіону.

4. У мобільному додатку, заблоковано кнопку «Додати послугу», якщо не обрано «Область» (реалізовано для організацій, які надають послуги у двох областях).

5.Доопрацьовано валідації імен. 

В картку Довідника імен в полі «Значення» реалізована можливість вносити пробіл, може бути тільки один, не може бути на початку і в кінці.

В картки «Клієнт» і «Партнер» полях «Прізвище», «Ім’я», «По батькові» реалізована можливість вносити пробіл, може бути тільки один, не може бути на початку і в кінці.

6. Доопрацьовано атрибут "Код клієнта у СНІД-центрі"

В картці клієнт для атрибута «Код клієнта у СНІД-центрі» для ведення доступні тільки числа або числа і літера "к". Наприклад: 3463163, 363553к.

7. В реєстрі «Клієнти» в панель фільтрації додано атрибут «Код клієнта у СНІД-центрі».