Перейти до змісту

Загальні відомості щодо роботи в модулі «Лабораторія»

Для отримання інформації щодо лабораторних досліджень використовуємо Модуль «Лабораторія»: 


1.png

Будь-який реєстр даних виглядає як таблиця [1]. Кожен реєстр [2] має свої підреєстри [3]. Для того, щоб відкрити підреєстр необхідно лівою кнопкою «мишки» клікнути на відповідний ярлик реєстру.


2.png

В системі передбачена можливість налаштувати колонки таблиці реєстру даних. Для цього на панелі інструментів на вкладці «Вигляд» [4] натиснути на «Налагодження колонок» [5] та обрати необхідні колонки [6]. Існує можливість тимчасово приховати довільну кількість колонок таблиці або відобразити раніше приховані.


3.png

Щоб скористатися можливістю фільтрації для певної колонки, потрібно навести курсор «мишки» на назву стовпчика, натиснути на знак фільтрування 4.png . В результаті, під заголовком колонки відкриється форма, яка дає можливість задати умови фільтрації (наприклад, як «рівне», «більше», «більше або дорівнює», «менше», «менше або дорівнює», «між», або «починається», «рівне», «містить», «не порожні»).

5л.png

Пошук в реєстрах можна здійснювати як по окремих колонках, так і через бокову панель «Фільтрація».


6.png

З правого боку реєстру вказати параметри для пошуку та натиснути «Пошук». Система сформує результат пошуку відповідно до заданих параметрів. Перед наступним пошуком не забувати очистити задані параметри в фільтрах попереднього варіанту пошуку. Для цього натиснути кнопку «Очистити» або кнопку 7.png нижній частині екрану.