Перейти до змісту

Оновлення 1.18 (../05/2025)

В оновлення увійшли наступні зміни:

1. Новий функціонал 
  • У рамках останнього оновлення було реалізовано низку функцій, що покращують можливості експорту даних з різних реєстрів системи:

    1. Графіки роботи пунктів:
      Додано можливість експорту графіка роботи пункту форматі .xlsx.
      xlsx
      .
      Це дозволяє зручно зберігати та опрацьовувати розклади за межами системи.


    2. ДТовари на складі:
      Реалізовано можливфункцістью експорту наявних товарів у форматі .xlsx. в реєстрі "Товари на складі"

      Дані можна завантажити для подальшої аналітики або обліку.

    3. Рух товарів:
      Додано функцію експорту накладних по одній, незалежно від їх типу, у форматі .xlsx. Це спрощує обробку документації та звітності.

  • У реєстрі «Складський облік» було реалізовано новий функціонал для проведення інвентаризації ТМЦ. Цей функціонал надає користувачам можливість ефективно контролювати залишки товарно-матеріальних цінностей на складах та коригувати дані в системі.
    1. Користувачі можуть створювати інвентаризаційні відомості, де відображаються актуальні залишки ТМЦ на складах згідно з даними системи.

    2. У разі розбіжностей між обліковими та фактичними залишками, система автоматично створює коригувальні відомості, що дозволяє коригувати кількість товарів в облікових даних.
    3. Протерміновані товари підсвічуються червоним кольором в інвентаризаційних відомостях і блокуються для редагування. Вони відображаються лише для ознайомлення користувача.
    4. Користувачі можуть вручну створювати картки коригування для внесення змін у систему, що дозволяє коригувати облікові дані у разі необхідності.

image.png

Повна інструкція з використання функціоналу інвентаризації ТМЦ доступна в Базі знань за посиланням. Там ви знайдете детальні кроки по роботі з функціоналом, а також інші корисні рекомендації.

  • У реєстрі «Рух товарів» було реалізовано новий тип руху «Списання» для більш точного обліку товарів, що більше не знаходяться на складі.

    1. Додано тип руху «Списання»:
      Тепер у реєстрі «Рух товарів» доступний новий тип руху – «Списання». Цей тип дозволяє коректно зафіксувати операції списання товарів із складу.

    2. Після присвоєння статусу «Виконано» для запису про списання товарів, ці товари автоматично вилучаються з реєстру «Товари на складі».
    3. Це дозволяє реєстру «Товари на складі» містити лише актуальну інформацію про наявні товари, тим самим забезпечуючи точний облік на складі.
    4. Списані одиниці товару відображаються як окремий рух у реєстрі «Рух товарів» з відповідним статусом списання. Це дозволяє зберігати історію та забезпечує точність звітності щодо списаних товарів.

image.png


  • У реєстрі «Щоденні відомості» для ролі документатора було додано новий функціонал, що дозволяє здійснювати додавання та редагування номенклатур у послугах для записів зі статусом «Відкрита».

    1. Тепер адміністратори субреципієнтів можуть додавати та редагувати номенклатури у послугах, якщо відомість має статус «Відкрита». Це дає більшу гнучкість при внесенні змін до послуг на етапі їх виконання.

    2. Для зручності користувачів, у кожному записі послуги додано функціональну кнопку «+». Натискання цієї кнопки дозволяє додавати необхідні ТМЦ (товарно-матеріальні цінності) до послуг без складних маніпуляцій.
    3. Замість того, щоб видаляти всю послугу та створювати її заново, тепер адміністратори можуть видаляти всю колонку ТМЦ для конкретної послуги без необхідності повторного заповнення інших даних. Це значно полегшує процес коригування даних.

2. Усунено помилки у системі


1. Виправлено фільтрацію номенклатури при створенні руху товару типу «Переміщення». Тепер у спадному списку при додаванні ТМЦ відображаються тільки позиції, фактично наявні на складі, а не всі ТМЦ із системи.