Перейти до змісту

FAQ (найпоширеніші запитання)

Нижче наведено найпоширеніші питання, які виникають у користувачів та відповіді на них щодо мобільного додатку Complete Care4you:

Питання Відповідь
1 В інструкції користувача немає переходу до відповідної сторінки зі змісту. Функціонал переходу за гіперпосиланням всередині документу до інструкції користувача включений, але може бути не реалізованим на деяких полегшених версіях ПЗ для перегляду pdf-файлів, встановлених на пристрої користувача. У повнофункціональному ПЗ (наприклад, Adobe Acrobat Reader) перехід працює нормально.
2 В "Записі на прийом" відображається скасована консультація. Скасований запис на прийом пацієнтом або лікарем повинен відображатися в Додатку.
3 Відсутня функція сортування аналізів за назвою та датою.  У Додатку реалізовано сортування за замовчанням за датою аналізу "останній зверху", а також пошук за діапазоном дат та фрагментом назви аналізу. Користувач може полистати свій список за один-два рухи пальцем.
4 На графіку неможливо обрати які саме аналізи показувати. "Динаміка кількості Т-лімфоцитів та копій РНК вірусу" за логікою своєї будови передбачає одночасний перегляд графіків тільки за двома типами аналізів, тому можливість окремого вибору типу аналізу відсутня.
5 Для запису на прийом не активні дні календаря, потрібно через "+" (Додати дію)  обирати дату шляхом "листання". Функціонал календарю у Додатку є спеціалізованим засобом відображення розкладу подій певних типів. Для додавання таких подій необхідно попередньо обрати тип події, а потім більшість параметрів таких подій Додаток розраховує автоматично (наприклад, параметрі періодичних подій розкладу прийому ліків) або змінює в залежності від вибору користувача (наприклад, час та тривалість прийому у лікаря).
6 Навіщо відображати "Запис на прийом" в календарі в нічний час (21:00 - 06:00)? В цей час прийому не може бути. У процесі доопрацювання.
7 Чому історію лікування шляхом "листання" можна передивитися за невеликий період? Додаток створено для користувача з метою нагадування про прийоми ліків, а не для аналізу призначень. Діапазон дат, за які відображається перелік прийому ЗА ЗАМОВЧАННЯМ - мінус три дні та плюс місяць від поточної дати. У будь-якому випадку, користувач може скористатися пошуком за потрібний діапазон дат і тоді переглянуті інший, потрібний йому, діапазон. Також пацієнт може переглянути налаштування періодичних подій та всього призначення, що загалом надає повну інформацію про прийоми.
8 Призначення лікування лікарем створено раніше, ніж встановлено Додаток. Додаток повідомляє, що дата призначення не співпадає з початком прийому та надає можливість коректно проставити дату початку прийому ліків. Користувач обирає співпадіння дат призначення лікування та початку прийому препатарів. Але при перегляді графіку дата початку в Додатку залишається поточна. Графік починається поточною датою – це правильно, тому що Календар - це не лікарське Призначення, а лише список нагадувань з його виконанням. А саме Призначення для відображення у формі Додаток отримує безпосередньо з ІАС СЗХ у тому вигляді, у якому його створив лікар, та залишається незмінним. Додаток тільки компенсує в алгоритмі ВЖЕ виконані користувачем прийоми препаратів ДО початку розрахунку залишку нагадувань безпосередньо у Додатку.
9 Немає функції пошуку лікаря в для запису на прийом. В Додатку налаштовано "розумне сортування". Тобто, першим показується лікар, в якого користувач отримував останню консультацію (для кожної нозології), а потім - перелік дотичних лікарів у порядку зменшення дати найближчого вільного слоту для запису.
10 В лікуванні пусті години можна зробити менше, щоб коли призначення декілька разів на день, то воно усе поміщалось на 1 телефонний екран і не треба було гортати В режимі Календарю висота рядку для кожного інтервалу часу однакова для всіх інтервалів, незалежно від наявності завдань - це стандартна практика для календарів провідних виробників, наприклад, гугл-календаря.
11 Чому повідомлення не підвантажуються, якщо вони були отримані до першого входу на цьому пристрої. Push-повідомлення не є елементами якоїсь системи обміну інформацією, такою, наприклад, як чат або електронна пошта, де збереження історії повідомлень переписки є основним функціоналом. Єдине їх призначення – це канал нагадування користувачеві про певну подію. Тому Додаток зберігає перелік таких повідомлень тільки за той час, коли він встановлений та зареєстрований на пристрої користувача. На випадок, якщо користувач пропустив або випадково змахнув push з системної шторки, тоді він може передивитися перелік останніх повідомлень та знайти ті, які пропустив.
12 Чому під час лікування в один і той самий час потрібно приймати 2 препарати, то для них формується два нагадування в Календарі, а не групується в одне? Додаток використовує узагальнений універсальний алгоритм розрахунку графіку прийому, здатний без додаткового налаштування та опрацювання створити нагадування на будь-яку кількість препаратів з будь-якою періодичністю та тривалістю прийому, яку може створити лікар у інтерфейсі ІАС СЗХ. Він передбачає створення для кожного препарату кількості періодичних подій за кількістю прийомів у інтервал часу.
13 Неможливо зробити скріншот екрану при використанні Додатку. Це зроблено з метою підвищення безпеки до Додатку та збереження приватних даних.
14 Чому для кожного входу до Додатку потрібно вводити пароль? Це зроблено з метою підвищення безпеки до Додатку та збереження приватних даних.
15 Не підтягується код з СМС при його отриманні в мобільний Додаток. У процесі доопрацювання.
16 Якщо некоректно внесено код з смс, то немає можливості внести зміни, лише запитувати новий пароль, тим самим потрібно заново платити за смс. Можливість багаторазового внесення коду СМС не реалізовувалась з міркувань безпеки, для запобігання спробам автоматичного підбору коду.
17 В графіку не вказується необхідна разова доза препарату для прийому. Повне призначення відображається при натисненні "Подивитись призначення" на цій самій формі прийому препарату. 
18 При редагуванні в плані лікування назви препарату, в Графік прийому оновлений препарат додався, але старий залишився також.  Користувачу потрібно видалити самостійно з Графіку нагадування про прийом старого препарату.
19 Якщо тимчасово не було інтернет-зв'язку, то після відновлення надійшло тільки останнє повідомлення з трьох. Це особливість роботи сервісу firebase від Google, який відповідає за доставку push-повідомлень - до телефона надходить тільки останнє. Але безпосередньо у переліку повідомлень Додатку всі пропущені повідомлення присутні та є індикатор наявності непрочитаних. Таким чином, користувач завжди в курсі кількості непрочитаних повідомлень та може їх переглянути.
20 При завершені плану лікування сповіщення про це не приходить. Такого сповіщення немає, бо у відповідності із клінічним протоколом АРТ лікар не може просто так закрити план лікування. План повинен або завершитися повністю, або перерватися та замінитися іншою версією. У першому випадку просто закінчується Графік і про це є повідомлення, а в другому -  надходить повідомлення про створення нової версії плану лікування і будуть надходити повідомлення про призначення ліків.
21 Лікар призначив 1 препарат, людині прийшло сповіщення, він одразу сформував графік. Після цього лікар призначив ще 1 препарат, але в графік додати його вже не дає, бо графік вже сформований. Додаток самостійно не корегує налаштований Графік користувача. Проте, користувач може завжди видалити графік повністю і створити знову з урахуванням вже завершених днів прийому.