Перейти до змісту

Якість внесених даних у звітні форми

  • Звітна форма 2 ВІЛ-СНІД

По причинам взяття/зняття з обліку в поточному лікувальному закладі формується таблиця 2002 звітної форма 2 ВІЛ-СНІД

 

334.png 

335.png 

По коду обстеження формується звітна форма 2 ВІЛ-СНІД, якщо в картці ЕМК поле не заповнене, пацієнт не попадає в дану звітну форму

336.png 

337.png

  

  • Звітна форма 1 -ВІЛ/СНІД

Якщо дані щодо шляхів інфікування не заповнені в картці ЕМК пацієнта, тоді дана людина не попадає в звітну форму 1 -ВІЛ/СНІД таблиця 2000

 

338.png

 339.png

 

 Форма 1-ВІЛ/СНІД, таблиця 1000 формується на основі заповнених даних гілки «Верифікаційні дослідження». В цю таблицю пацієнти попадають під тим лікувальним закладом, лабораторія якого була обрана в полі «ЗОЗ/Лабораторія».

340.png

 341.png

 В колонку 1 та 2 попадають усі пацієнти, у яких заповнена картка «Верифікаційні дослідження» як з позитивними так і негативними результатами досліджень, в колонку 2 потрапляють лише ті пацієнти, для яких в картці «Верифікаційні дослідження» поле «Лабораторний метод» буде заповнено значенням «Експрес-тестування»:

342.png

  •  Звіт TESSY 

343.png

 

У звіт TESSY попадають пацієнти зі статусом ВІЛ-інфікований, для яких дата обліку в поточному лікувальному закладі належить звітному періоду та причина взяття на облік «Діагноз ВІЛ-інфекції встановлено вперше в житті». Ця інформація перевіряється системою в закладці «Переміщення».

 

344.png

345.png

  • Форма 56

У формі 56 таблиці 1000 та 2000 розбиті за двома показниками: за видачами; за планами лікування.

За ознакою «за видачами», потрапляють пацієнти які отримали через склад препарати, мають їх на руках або після закінчення таблеток минуло не більше 90 днів.

За ознакою «за планами лікування», потрапляють всі пацієнти у яких є «План лікування АРТ» та відсутня ознаки «стоп», чи «переривання». Консультація може бути у будь-якому році, але в ЗОЗ який звітує.

Якщо забули заповнити ряд АРТ та схему лікування пацієнт не попаде в рядок «отримують схеми АРВ-терапії n-го ряду» і по стовбцю кількість пацієнтів не співпаде.

 

346.png 

347.png

  •  Індикатори PEPFAR

348.png

В індикатор «TX_NEW Кількість дітей та дорослих вперше включених до АРТ» потрапляють всі пацієнти яким було призначено АРТ вперше.

В індикатор «TX_CURR Кількість дітей та дорослих, які в цей час отримують антиретровірусну терапію» поділено на два:

1. Кількість осіб, які отримують АРТ ‑ TX CURR (будується за умови видач препаратів у цьому закладі). В індикатор потрапляють пацієнти у яких є препарати на руках або після закінчення таблеток минуло не більше 90 днів.

2. Кількість осіб, які отримують АРТ за консультаціями ‑ TX CURR CONS (будується за умови створення консультації лікаря зі створенням «Плану лікування АРТ»). В індикатор потрапляють пацієнти у яких є консультація лікаря зі створенням «Плану лікування АРТ» та після її створення минуло не більше 180 днів на звітну дату. У дану звітну форму потрапляють пацієнти під тим лікувальним закладом, де отримали останню консультацію та є продовження АРТ.

349.png

Обидва індикатори звітуються щоквартально. 

  • Аналітичні дані

Для контролю якості та повноти внесених даних у МІС використовуємо реєстр «Аналітичні дані за пацієнтами». За допомогою цього реєстру користувачам легко знайти помилки внесення даних в ЕМК пацієнта.

Для відкриття реєстру «Аналітичні дані за пацієнтами» потрібно перейти в реєстр «Навігація» та натиснути «Аналітичні дані за пацієнтами»

350.png