Перейти до змісту

Заповненню поля «Лікар» для пацієнтів на ДКП

1.   Створення нового пацієнта в ІС СЗХ з подальшим призначенням ДКП.

1.1   Створити нову картку пацієнта в ІС СЗХ, заповнити персональні дані пацієнта та натиснути кнопку «Зберегти»  скрин1.png.

1.2  Взяти пацієнта на облік, при цьому вказати причину «Профілактика ВІЛ (ДКП, ПКП)»:скрин2.png

1.3 Перейти в ЕМК (Електронна медична картка) пацієнта скрин3.png

Додати «Амбулаторну картку» пацієнта:

скрин4.png

Заповнити номер документу (унікальний номер в рамках лікувального закладу).

ОБОВЯЗКОВО заповнити поле «Лікар» - обрати з випадаючого списку  ПІБ лікаря. Дата документу (дата створення амбулаторної картки) має співпадати з датою взяття на облік:

скрин5.png

Натиснути кнопку «Ок».

Зверніть увагу! Перевірити заповнення поля «Лікар» можна в картці пацієнта з його персональними даними на вкладці «Лікарі». Якщо все заповнено вірно, в полі «Лікар» буде ПІБ лікаря, а в полі «Дата з» - дата, яка була заповнена при створенні амбулаторної карти пацієнта, ця дата має співпадати  з датою взяття пацієнта на облік. Поле «Дата по» має бути порожнім.

скрин6.png

1.4 Якщо необхідно внести зміни до значення поля «Лікар» (змінити ПІБ лікаря в разі помилкового внесення або зміни лікуючого лікаря), необхідно перейти в ЕМК пацієнта, на рядку з Амбулаторною карткою натиснути правою кнопкою мишки та обрати «Редагувати»:

скрин7.png

В формі редагування Амбулаторної картки необхідно очистити поле «Лікар» (клавішею Видалити на клавіатурі):

скрин8.png

Натиснути кнопку «Ок», тобто виконати зберігання з пустим полем «Лікар».

Після цього знову на рядку з Амбулаторною карткою натиснути правою кнопкою мишки та обрати «Редагувати».

ОБОВЯЗКОВО заповнити поле «Лікар» - обрати з випадаючого списку ПІБ нового лікаря пацієнта:

скрин9.png

Натиснути кнопку «Ок» для збереження внесених змін.

Зверніть увагу! Перевірити оновлене заповнення поля «Лікар» можна в картці пацієнта з його персональними даними на вкладці «Лікарі». Якщо все заповнено вірно, в полі «Лікар» буде ПІБ нового лікаря, поле «Дата з» для нього заповнене (поточна дата), поле «Дата по»  має бути порожнім. Для попереднього лікаря поле «Дата по» - заповнене (поточна дата).

скрин10.png

2.   Заповнення поля «Лікар» при повторній ДКП

2.1 Якщо у пацієнта було завершення курсу профілактики, його знімали з обліку по причині «Завершення профілактики ВІЛ (ДКП,ПКП)», то в картці пацієнта з його персональними даними на вкладці «Лікарі» в полі «Лікар» поле «Дата з» для нього заповнене (дата взяття на облік), поле «Дата по» також заповнене, це дата зняття з обліку пацієнта:

скрин11.png

При цьому якщо на рядку з Амбулаторною карткою натиснути правою кнопкою мишки та обрати «Редагувати» поле «Лікар» заповнене:

скрин12.png

2.2  Якщо необхідно в подальшому зробити цьому ж пацієнту новий «Профілактичний план лікування»,  то необхідно знову Взяти пацієнта на облік, при цьому вказати причину «Профілактика ВІЛ (ДКП, ПКП)»:

скрин13.png

Далі перейти в ЕМК пацієнта скрин14.png .

Для додавання інформації по лікарю (навіть якщо лікар залишається той самий) для повторного плану ДКП повторити всі дії, як описано в пункті 1.4 по зміні лікаря.

Зверніть увагу! Перевірити заповнення поля «Лікар» для повторного плану ДКП можна в картці пацієнта з його персональними даними на вкладці «Лікарі». Якщо все заповнено правильно, в полі «Лікар» з’явиться запис з прізвищем лікаря для повторного плану ДКП, поле «Дата з» для нього заповнене, поле «Дата по» для нього має бути порожнім. Для попереднього запису поля «Лікар» поля «Дата з» та «Дата по» - заповнені.

скрин15.png

Дії по заповненню інформації по лікарю необхідно проводити незалежно від того, чи новий лікар у пацієнта для повторного плану ДКП чи залишається той самий лікар, що і у попередньому плані ДКП.

Якщо у пацієнта будуть наступні плани лікування ДКП, всі дії пункту 2 «Повторний план ДКП» знову необхідно повторити. Перевіряти наявність лікаря на вкладці «Лікарі».

Увага! Основною умовою наявності заповненого поля «Лікар» в Аналітичних даних за пацієнтами є порожнє поле «Дата по».